O mně 5. 10. 2019

O mně

Jmenuji se Manuela a jsem tak výstřední, jako moje jméno. Ano, jsem Češka. V mém věku už se číslo neříká, ale cítím se tak na 16.

Nejdůležitější informace o mně je určitě to, že ráda jím a mám ráda pivo. Snažím se cvičit, abych nějak vypadala, ale pravdou je, že v cizí zemi na hotelovém pokoji, či v Airbnb se člověk málokdy donutí. Tím jsem tedy chtěla říct, že mým dalším koníčkem je fitness. Ráda zpívám, v tom jediném mě cestování nijak neomezuje, na mé sprchové koncerty si zatím ještě nikdo nikde nestěžoval. Zajímám se o módu, ale už jen na obrázcích. Po pár cestovatelských zkušenostech jen s krosnou na zádech jsem usoudila, že v tomto případě je méně prostě více a postupně se ze mě stává praktická žena. Jediné na čem trvám, je to, ať to málo věcí, co mám, se mi alespoň líbí. Jo a pohodlí mě také začalo zajímat, takže pro krásu už netrpím.

Aktuálně žiji na Novém Zélandu a využívám veškerých výhod víza "Working Holiday". Pracuji v zemědělství v různých koutech této nádherné země a stal se ze mě takový šnek, protože mám svůj domeček pořád s sebou... Bydlím ve své dodávce.

Budu ráda, když budete sledovat mou stránku na Facebooku, fotky na Instagramu a v neposlední řadě, když si mě přidáte v aplikaci Untappd, ať můžeme sdílet své nevšední pivní zážitky.